Alfa Romeo Anahtarı

Alfa Romeo Giulietta Anahtarı

Alfa Romeo Giulietta kayıp-yedek anahtar kodlama için bizi arayabilirsiniz İstanbul 0544 505 6969. Bütün anahtarlarınız kaybolsada giulietta anahtarı yapıyoruz ve çözümler sunuyoruz. Arkadaş oto Anahtar & Çilingir İstanbul’da 30 yılı aşkın bir süredir ultra profesyonel oto anahtarcı olarak hizmet vermektedir. Kurulduğu günden beri İstanbul ve çevresine motorsikletli acil servisiyle ve mobil servisiyle kaliteli ve uygun fiyatlara oto çilingir hizmeti sunmaktadır. Araç kapısı açma, yedek anahtar yapma, kontak tamiri gibi hizmetleri araç başında gerçekleştiriyoruz. Çekiciye bindir-indir yapmadan olduğu yerde çözümler sunuyoruz. Oto anahtarcı ve çilingir ihtiyacınız varsa tek tıkla bizi arayabilirsiniz. Tecrübemize güvenin. Tüm anahtarlar kayıpken araç başında harikalar yapıyoruz. Videolarımıza bakabilirsiniz.

anahtarci çilingir ev oto kasa yedek kayıp kontak key tamiri

Alfa Romeo Giulietta Yedek  Kayıp Anahtar Kodlama

İstanbul’un tamamında ve yakın çevresindeki vilayetlerde Giulietta anahtarınız kaybolduysa, anahtarınız bagajda kaldıysa yada anahtarı aracın içinde unuttuysanız bizi arayabilirsiniz. Motorsikletli servisimizle en kısa sürede konuma varacak ve kısa sürede maymuncukla araç kapısını veya bagajını açacağız. Bu işlem esnasında araç kapısını kastırmıyor, şişirmiyor, telle çektirmiyor ve dolayısıyla araca çizik dahi vermeden zararsız açıyoruz. Youtube kanalımızdaki videolarımıza bakarak maymuncukla nasıl kapı açtığımızı görebilirsiniz. Videolardan da göreceğiniz gibi o kadar kısa sürede işi bitiriyoruz ki , müşterilerimiz hayretler içinde kalıyor.  Yüksek güvenliğe sahip birçok aracı maymuncuk maharetiyle çok kısa sürede açarak müşterilerimizi adeta şok ediyoruz.

Yedek Anahtarım Kayboldu Nasıl Tedbir Almalıyım?

Alfa Giulietta immobilizer Oto Anahtarının kaybolması kullanıcı açısından büyük risk oluşturmaktadır. Kaybolan anahtar kimin eline geçti? Anahtarı bulan kötü niyetli biriyse arabayı çalabilir endişesi her zaman vardır. İşte bu ve bunun gibi sıkıntıları ortadan kaldırmak için bizi arayabilirsiniz . Kaybolan anahtarı yada anahtarları aracın hafızasından silerek riski ortadan kaldırıyoruz. Sildiğimiz anahtar artık arabayı açmıyor ve çalıştırmıyor hale gelecek , böylece kafanız ve içiniz rahatlamış olacaktır. İkinci el araç alan kullanıcılar için de aynı durum geçerlidir. Satın aldığınız araçla birlikte size iki anahtar verilmiş olsada üçüncü bir anahtarın satıcıda olmadığını kimse garanti edemez. Yani, aracın eski sahibinde yedek bir anahtar olabilir. Adam kötü niyetliyse gelip arabayı çalabilir endişesi taşıyan müşterilerimiz için de aynı uygulamayı yapıyor ve verilemeyen anahtarları aracın hafızasından siliyoruz.

Anahtarım Kırıldı Nerede Yaptırabilirim?

Marka ve model farketmeksizin kırılan yıpranan eskiyen oto anahtarlarınıza müdahale ediyor ve yeniliyoruz. İstanbuldaysanız wattsapp hattımızdan konum isteyerek işyerimize gelebilir ve anahtarınızı yaptırabilirsiniz. Son sistem lazer kesim makinalarımızla kırılan anahtar uçlarını sıfır hatayla kesiyoruz ve yeniliyoruz. Eskiyen yıpranan anahtar kablarını yenisiyle değiştirip anahtarınızı ilk günkü haline geri döndürüyoruz. Bozulan ve basmayan kumanda switchlerini yenisiyle değiştiriyor ve sorunlarınıza çözümler üretiyoruz. Tamir ettiğimiz anahtar ve kumandaları test cihazlarımızda kontol edip öylece müşterimize teslim ediyoruz. İçimize sinmeyen hiçbir anahtarı ve kumandayı tamir oldu diye vermiyoruz. Kırılıp kontakta, kapıda veya bagajda kalan anahtar uçlarını çıkartıp yenileme işini araç başında gerçekleştiriyor ve yine araç başında yenisini yapabiliyoruz.

Alfa Romeo Aracımda Kontak Sıkıştı Anahtar Dönmüyor Ne Yapmalıyım?

Giulietta oto kontak sorunu tamiri, anahtar dönmüyor sıkıştı çıkmıyor açmıyor sorunlarına çözümler üretiyoruz hemde araç başında çekiciye bindirmeden. Arkadaş oto anahtar olarak 30 yılı aşkın tecrübemize güveniyoruz. Şimdiye kadar bizi tercih eden hiçbir müşterimizi mahçup etmedik. Kontak tamirinde çığır açtık desek yeridir. Zaman olarak çok kısa sürelerde işi bitirmemiz müşterilerimizin proğramlarının bozulmasını önlüyor ve hayatlarına kısa süre sonra kaldıklerı yerden devam ediyorlar.  Farklı alternatifleri deneyenlerin, günlerinin ziyan olduğunu ve yaptırdıkları işten memnun olmayıp tekrar bize geldiklerine defalarca şahit olduk. Yakın vilayetlerden gelip işyerimizde anahtar yaptıran veya kontak arızalarını tamir ettiren onlarca müşterimiz oldu. Birçok kez bizlerde yakın vilayetlere giderek müşterilerimize hizmet verip arabalarının kontaklarını tamir ettik. Kontak sökmeyi dahi bilmeyen sözde tamircilerin saatlerce uğraşıp direksiyonu ve torpidoyu dağıttıklarını da gördük. Kısa sürede kontak tamiri yapabiliyor olmamız işin basit olduğundan değil, bizim işi çok iyi biliyor oluşumuzdan kaynaklanmaktadır.

Tüm Anahtarlarım Kayboldu Araç Kapalı Garajda Çekici Alamıyor Ne Yapmalıyım?

Çekicinin alamadığı kapalı garajdaki araçlara olduğu yerde anahtar yapabliyoruz. Arkadaş Oto Anahtar olarak her marka ve modele immobilizerli yedek anahtar yapabiliyoruz. Yine her marka ve modele araç başında tüm anahtarlar kayıpken anahtar yapabiliyoruz. Piyasada birçok meslektaşımız, aracı çekiciyle işyerine ister ve sonra anahtar yapmak için çalışır. Bizim farkımız ve kalitemiz burada ortaya çıkıyor. Biz kendimizi çok geliştirdik ve araç başında tüm anahtarlar kayıpken anahtar yapabilme kabiliyetini kazandık. Tesisat ve teçhizatımızı bu işe yönelik sürekli güncelledik.  Youtube videolarımızın birçoğu aracın yanındayken ve tüm anahtarlar kayıpken  yaptığımız anahtarlarla ilgilidir. Çünkü işyerinde anahtar yapabilmek kolaydır, hele yedek anahtar yapabilmek sıradan bir iş. Birçok anahtarcı yedek anahtar yapabiliyor olmayı maharet addederek kendi reklamını yapıyor. Oysaki asıl maharet, tüm anahtarları kaybolan araca ,olduğu yerde, yanıbaşında kısa sürede anahtar yapabilmektir. Tabiiki çok cesaret ve birikim isteyen bir iş. Çünkü aksilik çıktığında onu çözebilmek birikim ve yetenek istiyor. Buna sahip değilsen işi yapamadan boş geri gelirsin. Özellikle yüksek güvenliğe sahip araçların kapısını açmak oldukça zorlayabiliyor. Arkadaş Oto Anahtarın 30 yılı aşan tecrübesine güvenin.
Alfa romeo anahtarı, alfa yedek anahtar, alfa kayıp anahtar, giulietta anahtarı, giulietta kayıp anahtar, giulietta yedek anahtar, yedek anahtar, kayıp anahtar, kontak anahtarı, kontak tamiri,kontak sıkıştı,kontak dönmüyor,giulietta anahtar fiyatı,alfa romeo anahtar fiyatı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara