Fiat Anahtarı

Punto Kontak Anahtarı Yedek ve Kayıp

Punto Anahtarı kayboldu ise bizi arayınız  İstanbul 0544 505 6969. Bütün anahtarlarınızı kaybetseniz bile araç başında fiat punto araba  kontak anahtarı yapıyoruz. Yedek Punto anahtarı için bizi arayabilirsiniz.Tüm anahtarlarınız kayboldu ve uzak bir yerde mahsur kalsanız dahi, gelip anahtarınızı yaparak size teslim ediyoruz. Arızalanan anahtarlarınızı tamir ediyoruz. Özellikle susta mekanizması ve kumanda butonları zamanla yıpranan Punto anahtarının butonlarını firmamızdan temin edebilirsiniz. Balkondan, pencereden aşağı atılmak suretiyle yere düşen oto anahtarlarının elektronikleri ve çipleri zarar görebilmektedir. Bu tip bir arızada araç göstergesindeki anahtar işareti sürekli yanmakta ve araç çalışmamaktadır. Firmamız bu tip arızaları tamir edebilmektedir. anahtarci çilingir ev oto kasa yedek kayıp kontak key tamiri

Fiat Punto Yedek  Kayıp Anahtar Kodlama

İstanbul’un tamamında Punto anahtarınız bagajda kaldıysa yada anahtarı içinde unuttuysanız bizi arayabilirsiniz. Motorsikletli servisimizle en kısa sürede konuma varacak ve kısa sürede maymuncukla araç kapısını veya bagajını açacağız. Bu işlem esnasında araç kapısını kastırmıyor, şişirmiyor, telle çektirmiyor ve dolayısıyla araca çizik dahi vermeden zararsız açıyoruz. Youtube kanalımızdaki videolarımıza bakarak maymuncukla nasıl kapı açtığımızı görebilirsiniz. Videolardan da göreceğiniz gibi o kadar kısa sürede işi bitiriyoruz ki , müşterilerimiz hayretler içinde kalıyor.  Yüksek güvenliğe sahip birçok aracı maymuncuk maharetiyel çok kısa sürede açarak müşterilerimizi adeta şok ediyoruz.

Kayıp anahtarı hafızadan silme ve riski ortadan kaldırma

Fiat punto immobilizer Oto Anahtarının kaybolması kullanıcı açısından büyük risk oluşturmaktadır. Kaybolan anahtar kimin eline geçti? Anahtarı bulan kötü niyetli biriyse arabayı çalabilir endişesi her zaman vardır. İşte bu ve bunun gibi sıkıntıları ortadan kaldırmak için bizi arayabilirsiniz . Kaybolan anahtarı yada anahtarları aracın hafızasından silerek riski ortadan kaldırıyoruz. Sildiğimiz anahtar artık arabayı açmıyor ve çalıştırmıyor hale gelecek , böylece kafanız ve içiniz rahatlamış olacaktır. İkinci el araç alan kullanıcılar için de aynı durum geçerlidir. Aracın eski sahibinde yedek anahtar olabilir. Adam kötü niyetliyse gelip arabayı çalabilir endişesi taşıyan müşterilerimiz için de aynı uygulamayı yapıyor ve verilemeyen anahtarları aracın hafızasından siliyoruz.

Punto İmmobilizerli anahtar kopyalama fiyat bilgisi

Punto İmmobilizerli Oto kontak sorunu tamiri, anahtar dönmüyor sıkıştı çıkmıyor açmıyor sorunlarına çözümler üretiyoruz hemde araç başında çekiciye bindirmeden. İmmobilizer anahtar kopyalama fiyat bilgisi için watsapphattımızı veya bip hattımızı kullanabilirsiniz. Arkadaş oto anahtar olarak 30 yılı aşkın tecrübemize güveniyoruz. Şimdiye kadar bizi tercih eden hiçbir müşterimizi mahçup etmedik. Kontak tamirinde çığır açtık desek yeridir. Zaman olarak çok kısa sürelerde işi bitirmemiz müşterilerimizin proğramlarının bozulmasını önlüyor ve hayatlarına kısa süre sonra kaldıklerı yerden devam ediyorlar.  Farklı alternatifleri deneyenlerin, günlerinin ziyan olduğunu ve yaptırdıkları işten memnun olmayıp tekrar bize geldiklerine defalarca şahit olduk. Yakın vilayetlerden gelip işyerimizde anahtar yaptıran veya kontak arızalarını tamir ettiren onlarca müşterimiz oldu. Birçok kez bizlerde yakın vilayetlere giderek müşterilerimize hizmet verip arabalarının kontaklarını tamir ettik. Kontak sökmeyi dahi bilmeyen sözde tamircilerin saatlerce uğraşıp direksiyonu ve torpidoyu dağıttıklarını da gördük. Kısa sürede kontak tamiri yapabiliyor olmamız işin basit olduğundan değil, bizim işi çok iyi biliyor oluşumuzdan kaynaklanmaktadır.

Her marka modele yedek ve kayıp immobilizerli anahtar yapımı

Her marka ve modele immobilizerli yedek anahtar yapabiliyoruz. Yine her marka ve modele araç başında tüm anahtarlar kayıpken anahtar yapabiliyoruz. Piyasada birçok anahtarcı, aracı çekiciyle işyerine ister ve sonra anahtar yapmak için çalışır. Bizim farkımız ve kalitemiz burada ortaya çıkıyor. Biz kendimizi o kadar geliştirdik ki , işyerimizde olamadan da kayıpken anahtar yapabilme kabiliyetini kazandık. Tesisat ve teçhizatımızı bu işe yönelik geliştirdik.  Videolarımızın birçoğu aracın yanındayken ve tüm anahtarlar kayıpken  yaptığımız anahtarlarla ilgilidir. Çünkü işyerinde anahtar yapabilmek maharet istemiyor. Hele yedek anahtar yapabilmek sıradan bir iş. Birçok anahtarcı yedek anahtar yapabiliyor olmayı maharet zannederek reklam yapıyor. Oysaki asıl maharet;  tüm anahtarları kaybolan araca ,olduğu yerde, yanıbaşında kısa sürede anahtar yapabilmektir. Tabiiki çok cesaret ve birikim isteyen bir iş. Çünkü aksilik çıktığında onu çözebilmek birikim ve yetenek istiyor. Buna sahip değilsen işi yapamadan boş geri gelirsin. Kimsede bunu göze alamıyor, biz hariç. Özellikle işin başında arabnın kapısını açabilme sıkıntısını kimseler göğüsleyemiyor. Yüksek güvenliğe sahip birçok aracın kapısını açabilmek maalesef oldukça zor .  Bizim için kolay 🙂

 

https://www.youtube.com/watch?v=6qq0hZAUaqI https://www.youtube.com/watch?v=L3DEsVoLQSE&t=2s    

11 thoughts on “Punto Kontak Anahtarı Yedek ve Kayıp

 • Gökhan

  MErhaba bir ay önce anahtarımı yenilemiştiniz fakat fiat ambleminin boyası attı bir ayda. bu konuda yardımcı olabilir misiniz teşekkürler.

  Yanıtla
  • İyi günler, logonun boyası zamanla çıkabiliyor,bu kronik bir durum.Silikonlu logo kullanınca bu sıkıntı çözülüyor fakat her araç için silikonlu logo bulmak mümkün olmuyor.

   Yanıtla
 • Osman

  2007 Punto M.Jet Active Modele ait. 3 Tuşlu Açma-Kapama-Bagaja düğmeli kumanda sustalı yada sadece kumandalı anahtar yapabiliyormusunuz. Fiyatı ne olur. Sustalı veya sadece kumandalı. Varsa ikisininde ayrı ayrı fiyatını verebilirmisiniz.

  Yanıtla
 • Osman

  Habirde şunu sorayım eski puntonun anahtarını yeni puntoların anahtarlarına çevirebiliyormuyuz.

  Yanıtla
  • İyi günler, Punto kumandalı anahtar ve punto kumandasız anahtar fiyat bilgilerini e-postanıza gönderiyorum. Eski punto anahtarı yeni puntoya uymaz.

   Yanıtla
 • yaşar

  2007 model üç kumandalı mavi logolu fiat punto anahtar sustalı fiat bilgisi alabilirmiyim tek yaptırırsam kaç para 2 adet kaç para teşekkürler

  Yanıtla
 • MAHİR

  2007 model üç kumandalı mavi logolu fiat punto anahtar sustalı fiat bilgisi alabilirmiyim

  Yanıtla
  • İyi akşamlar, aracınıza farklı bir model sustalı anahtar yapabiliyoruz. Mavi logolu olandan yok.

   Yanıtla
 • serkan

  merhabalar 2007 punto arac aldım kumandalı anahtarı kayıpmış yaptırmak ıstesem ne kadar tutar acaba birde elimde orjinal i 30 anahtarı var degerlendirebilir misiniz?

  Yanıtla
  • İyi akşamlar, grande punto mu? punto mu? Araçlar farklı ve anahtar fiyatları farklı. İ30 anahtarını değerlendiriebiliriz.

   Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara