Land Rover

Range Rover Evogue Anahtarı

Range Rover Evogue kayıp-yedek anahtar kodlama için bizi arayabilirsiniz İstanbul 0544 505 6969. Bütün anahtarlarınız kaybolsada Evogue anahtarı yapıyoruz ve çözümler sunuyoruz. Arkadaş oto Anahtar & Çilingir İstanbul’da 30 yılı aşkın bir süredir ultra profesyonel oto anahtarcı olarak hizmet vermektedir. Kurulduğu günden beri İstanbul ve çevresine motorsikletli acil servisiyle ve mobil servisiyle kaliteli ve uygun fiyatlara oto çilingir hizmeti sunmaktadır. Araç kapısı açma, yedek anahtar yapma, kontak tamiri gibi hizmetleri araç başında gerçekleştiriyoruz. Çekiciye bindir-indir yapmadan olduğu yerde çözümler sunuyoruz. Oto anahtarcı ve çilingir ihtiyacınız varsa tek tıkla bizi arayabilirsiniz. Tecrübemize güvenin. Tüm anahtarlar kayıpken araç başında harikalar yapıyoruz. Videolarımıza bakabilirsiniz.

anahtarci çilingir ev oto kasa yedek kayıp kontak key tamiri

Range Rover Evogue Yedek  Kayıp Anahtar Kodlama

İstanbul’un tamamında ve yakın çevresindeki vilayetlerde Evogue anahtarınız kaybolduysa, anahtarınız bagajda kaldıysa yada anahtarı aracın içinde unuttuysanız bizi arayabilirsiniz. Motorsikletli servisimizle en kısa sürede konuma varacak ve kısa sürede maymuncukla araç kapısını veya bagajını açacağız. Bu işlem esnasında araç kapısını kastırmıyor, şişirmiyor, telle çektirmiyor ve dolayısıyla araca çizik dahi vermeden zararsız açıyoruz. Youtube kanalımızdaki videolarımıza bakarak maymuncukla nasıl kapı açtığımızı görebilirsiniz. Videolardan da göreceğiniz gibi o kadar kısa sürede işi bitiriyoruz ki , müşterilerimiz hayretler içinde kalıyor.  Yüksek güvenliğe sahip birçok aracı maymuncuk maharetiyle çok kısa sürede açarak müşterilerimizi adeta şok ediyoruz.

Yedek Anahtarım Kayboldu Nasıl Tedbir Almalıyım?

Range Rover Evogue immobilizer Oto Anahtarının kaybolması kullanıcı açısından büyük risk oluşturmaktadır. Kaybolan anahtar kimin eline geçti? Anahtarı bulan kötü niyetli biriyse arabayı çalabilir endişesi her zaman vardır. İşte bu ve bunun gibi sıkıntıları ortadan kaldırmak için bizi arayabilirsiniz . Kaybolan anahtarı yada anahtarları aracın hafızasından silerek riski ortadan kaldırıyoruz. Sildiğimiz anahtar artık arabayı açmıyor ve çalıştırmıyor hale gelecek , böylece kafanız ve içiniz rahatlamış olacaktır. İkinci el araç alan kullanıcılar için de aynı durum geçerlidir. Satın aldığınız araçla birlikte size iki anahtar verilmiş olsada üçüncü bir anahtarın satıcıda olmadığını kimse garanti edemez. Yani, aracın eski sahibinde yedek bir anahtar olabilir. Adam kötü niyetliyse gelip arabayı çalabilir endişesi taşıyan müşterilerimiz için de aynı uygulamayı yapıyor ve verilemeyen anahtarları aracın hafızasından siliyoruz.

Anahtarım Kırıldı Nerede Yaptırabilirim?

Marka ve model farketmeksizin kırılan yıpranan eskiyen oto anahtarlarınıza müdahale ediyor ve yeniliyoruz. İstanbuldaysanız wattsapp hattımızdan konum isteyerek işyerimize gelebilir ve anahtarınızı yaptırabilirsiniz. Son sistem lazer kesim makinalarımızla kırılan anahtar uçlarını sıfır hatayla kesiyoruz ve yeniliyoruz. Eskiyen yıpranan anahtar kablarını yenisiyle değiştirip anahtarınızı ilk günkü haline geri döndürüyoruz. Bozulan ve basmayan kumanda switchlerini yenisiyle değiştiriyor ve sorunlarınıza çözümler üretiyoruz. Tamir ettiğimiz anahtar ve kumandaları test cihazlarımızda kontol edip öylece müşterimize teslim ediyoruz. İçimize sinmeyen hiçbir anahtarı ve kumandayı tamir oldu diye vermiyoruz. Kırılıp kontakta, kapıda veya bagajda kalan anahtar uçlarını çıkartıp yenileme işini araç başında gerçekleştiriyor ve yine araç başında yenisini yapabiliyoruz.

Tüm Anahtarlarım Kayboldu Araç Kapalı Garajda Çekici Alamıyor Ne Yapmalıyım?

Çekicinin alamadığı kapalı garajdaki araçlara olduğu yerde anahtar yapabliyoruz. Arkadaş Oto Anahtar olarak her marka ve modele immobilizerli yedek anahtar yapabiliyoruz. Yine her marka ve modele araç başında tüm anahtarlar kayıpken anahtar yapabiliyoruz. Piyasada birçok meslektaşımız, aracı çekiciyle işyerine ister ve sonra anahtar yapmak için çalışır. Bizim farkımız ve kalitemiz burada ortaya çıkıyor. Biz kendimizi çok geliştirdik ve araç başında tüm anahtarlar kayıpken anahtar yapabilme kabiliyetini kazandık. Tesisat ve teçhizatımızı bu işe yönelik sürekli güncelledik.  Youtube videolarımızın birçoğu aracın yanındayken ve tüm anahtarlar kayıpken  yaptığımız anahtarlarla ilgilidir. Çünkü işyerinde anahtar yapabilmek kolaydır, hele yedek anahtar yapabilmek sıradan bir iş. Birçok anahtarcı yedek anahtar yapabiliyor olmayı maharet addederek kendi reklamını yapıyor. Oysaki asıl maharet, tüm anahtarları kaybolan araca ,olduğu yerde, yanıbaşında kısa sürede anahtar yapabilmektir. Tabiiki çok cesaret ve birikim isteyen bir iş. Çünkü aksilik çıktığında onu çözebilmek birikim ve yetenek istiyor. Buna sahip değilsen işi yapamadan boş geri gelirsin. Özellikle yüksek güvenliğe sahip araçların kapısını açmak oldukça zorlayabiliyor. Arkadaş Oto Anahtarın 30 yılı aşan tecrübesine güvenin.
Range Rover Evogue anahtarı, Evogue yedek anahtar, Range Rover Evogue kayıp anahtar, evogue anahtarı, evogue kayıp anahtar, evogue yedek anahtar, yedek anahtar, kayıp anahtar, kontak anahtarı, kontak tamiri,kontak sıkıştı,kontak dönmüyor,evogue anahtar fiyatı,Range Rover Evogue anahtar fiyatı

Land Rover Range Rover Evogue 2015+ Anahtar Kodlama Nasıl Yapılır
Watch this video on YouTube.
Videolarımız için kanalımıza abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonAra